restvann.com.ua

Ванна в ванну

ванна в ванну
демонтаж вкладиша restvann

Реставрація методом «Ванна у ванну» передбачає використання спеціального вкладиша, який приклеюється до поверхні наявного вироби. За формою і зовнішнім виглядом такі вкладиші не відрізняються від звичайних ванн, за винятком відсутності ніжок. Якісний вкладиш зазвичай має товщину не менше 6 мм, що необхідно для міцності і довговічності реставрації.

Ванна — це предмет, який використовується щодня по кілька разів, а тому схильний до пошкоджень і зносу. Однак вартість досить висока, а процес заміни досить складний для того, щоб зважитися на покупку нової, якщо стара втратила привабливий зовнішній вигляд. Щоб замінити ванну, часто доводиться міняти труби, з’єднання, проводити косметичний ремонт санвузла, а це тривалий процес, який тягне за собою безліч незручностей для мешканців квартири і суттєвих втрат для сімейного бюджету.

Сучасні методи ремонту дозволяють відновити наявну ванну практично з будь-якими пошкодженнями. Кожен з них має свої переваги, але об’єднує їх те, що в кінцевому підсумку виріб набуває оновлену поверхню, а клієнт економить значну кількість часу і коштів. Для ремонту і реставрації ванн майстри використовують три основні способи: покриття емаллю, покриття рідким акрилом і метод «Ванна у ванну».

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Особливості методу «Ванна у ванну»

Інтер’єр красивого і сучасного санвузла важко уявити без акрилової ванни, маса переваг якої вже по достоїнству оцінені безліччю споживачів. Акрил бездоганно виглядає, відразу міняючи і освіжаючи простір кімнати. Отримати акрилову ванну, що не демонтуючи стару чавунну можливо. Для цього можна вдатися до покриття ванни рідким акрилом або використовувати метод «Ванна у ванну».

В ході робіт майстер приклеює акриловий вкладиш до поверхні старої ванни, після чого виріб набуває зовнішній вигляд і властивості акрилової сантехніки. Під час ремонту не використовуються хімічні засоби з їдким запахом, сам процес не галасливий і не забруднює кімнату.

При виборі вироби важливо, щоб його форма і розмір повністю відповідали встановленій ванні. З цієї причини даний метод ремонту не підходить для ванн нестандартної конфігурації. Іноді можливе виготовлення акрилових вкладишів за індивідуальними розмірами, проте така послуга досить дорога, і часто виявляється простіше встановити нову ванну.

«Ванна у ванну» - ціни
Справа не тільки у вартості
Емалювання ванни
Наливний спосіб
Акриловий вкладиш
Нова ванна
Термін експлуатації
до 2 років
до 5 років
до 30 років
В залежності від виробу
Вигляд — Нова Ванна
Ні
Ні
Так
Так
Наявність запаху
Присутній
Присутній
Відсутній
Відсутній
Демонтаж плитки
Не потребує
Не потребує
Не потребує
Необхідний
Ефект термосу
Не має
Не має
МАЄ
Не має
Скарги
Постійно
Інколи
Відсутні
В залежності від виробу
Робота займає
2-3 години
2-3 години
2-3 години
2-5 днів
Сім’я без ванни
до 3-х днів
1-2 доби
2-3 години
до 5 днів
Ціна
від 1400
від 1900
від 5800
Якісна — від 15,000грн
Думка фахівців
Відмовляємо
Якщо не стандарт
Рекомендуємо
Неоправдані витрати
Процес реставрації ванни емаллю

Монтаж акрилового вкладиша або метод «Ванна у ванну» дозволяє отримати блискучу, гладку і білу поверхню, яка не матиме зовнішніх відмінностей від нової ванни з акрилу за умови дотримання всіх правил установки. Вкладиш має всі характеристики і переваги акрилової ванни:

Доглаяд за акриловим вкладишем
«Ванна у ванну»: порядок проведення робіт
 • Щоб вкладиш повністю увійшов в ванну і їх борту змогли зістикуватися, спочатку потрібно зняти перший ряд плитки над ванною.
 • Також необхідно демонтувати змішувач, душову лійку, фурнітуру зливу і переливу — все, що може перешкодити роботі.
 • Акриловий вкладиш — це цілісне виріб без отворів і з великими бортами, тому все зайве майстер прибирає і вирізає . У ванну, звільнену від зайвих предметів, приміряється вставка, після чого майстер зазначає зайву довжину бортів і місця отворів для зливу і переливу. Потім відрізається і висвердлюється все, що було відзначено.
 • Після підготовки акрилового вкладиша настає черга підготовки ванни. Для того щоб обидва шару добре зчепилися один з одним, поверхня необхідно підготувати. Майстер обробляє емаль наждачним папером , надаючи їй однорідну шорстку текстуру, після чого прибирає пил, що утворився.
 • Для наступного етапу роботи необхідний герметик і монтажна піна. Герметик потрібен для обробки стиків ванни з вкладишем в районі прорізаних отворів, а також по всьому периметру бортів. Це потрібно для запобігання протікань, оскільки саме в цих місцях є найбільший ризик. Разом з герметиком на всю поверхню ванни наноситься монтажна піна . Наносити її потрібно достатнім шаром і не хаотично, а з дотриманням певного малюнка, який забезпечить надійну зчеплення вкладиша.
 • Після нанесення піни і герметика, вкладиш максимально чітко вставляють в ванну, притискаючи по всій площі і особливо в районі бортів. На них можна укласти довге рейки, які допоможуть надійно зафіксувати всю конструкцію на час висихання. Після цього потрібно прибрати надлишки герметика і піни, які могли вийти на поверхню.
 • Наступним етапом майстер встановлює на місце сифон і фурнітуру зливу і переливу . Вони допоможуть краще притиснути вкладиш в районі отворів. Після цього ванна заповнюється водою, щоб під її вагою дві поверхні приклеїлися рівномірно і надійно. Користуватися виробом можна буде на наступну добу.
 • ванна в ванну RestVann

  Приклади робіт з реставрації ванн Фото

  Відгуки

  реставрація ванни відгуки

  Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

  Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

  Недоліки: Не має

  Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

  Читати більше відгуків
  відновлення ванни відгук

  Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

  Переваги: Професійний підхід майстра

  Недоліки: Не помітили

  Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

  Читати більше відгуків
  Відновлення ванни відгук

  Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

  Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

  Недоліки: Не має

  Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

  Читати більше відгуків
  Проиграть видео

  Успіх ремонту методом «Ванна у ванну» залежить найбільшою мірою від того, наскільки якісно майстер виконає всі дії. Якщо під час монтажу були допущені помилки, швидше за все термін служби ванни не буде тривалим. Для того щоб отримати якісну і довговічну акрилову поверхню, слід звертатися до професіоналів, які зможуть запропонувати альтернативні варіанти і проведуть будь-яку роботу бездоганно.