restvann.com.ua

Гарантія

реставрація ванн гарантія
реставрація ванн гарантія

Плануючи реставрацію ванни, будь-який клієнт хоче знати про надані гарантії. Багато сучасні технології ремонту незнайомі непосвяченим людям і викликають питання про те, наскільки вони надійні, довговічні, естетичні.

Часто задавані питання з реставраціїї ванн

На українському ринку послуг з реставрації ванн існують матеріали як імпортних, так і вітчизняних марок рідкого акрилу. Абсолютно весь асортимент наливної акрилу представлений вітчизняними виробниками з використанням імпортних компонентів. У цьому можна переконається ознайомившись з описом на упаковці (банку) матеріалу.

Повний розрахунок вартості послуг з реставрації ванни обмовляється перед початком роботи. По завершенню, ви приймаєте роботу, підписується акт прийому-передачі, договір, і потім проводиться оплата. До оплати приймаються готівкові, також можливий переклад онлайн (ПриватБанк).

Наша компанія «RestVann» надає офіційну гарантію на всі види здійснюваних робіт: Покраска ванни — 2 роки, Наливна ванна — 3 роки, Акриловий вкладиш в ванну гарантія на 10 років. Термін служби відреставрованої ванни складає: Покраска ванни — до 3 років, Наливна ванна — до 5 років, Акриловий вкладиш прослужить до 30 років, так я це є нова ванна-вставка. Але це, при правильному використанні.

Весь процес підготовки і покриття ванни рідким акрилом займає по часу в районі 2-3х годин (в залежності від складності робіт до 5-ти). Час повного висихання матеріалу — від 24 до 72 годин. В процесі роботи й наступному застиганні матеріалу, запаху немає.

Покриття ванн рідким акрилом застосовується досить давно для ремонту виробів в санвузлах. Майстри, які працюють з цим матеріалом, говорять про його надзвичайної міцності, чудових зовнішніх якостях і експлуатаційних властивостях. І практика в повній мірі підтверджує цю інформацію.

Виробники рідкого акрилу дають гарантію на свою продукцію на термін 20 років за умови чіткого дотримання всіх правил і етапів роботи з нею. Якщо всі дії були виконані майстром, то матеріал буде надійно триматися на поверхні виробу, при цьому зберігаючи цілісність, однорідність і естетичність покриття. Крім цього, виробники дають гарантію не менше 8 років на стійкість рідкого акрилу до пожовтіння. Протягом цього часу поверхня залишиться білосніжною, незалежно від впливу ультрафіолету та інших факторів.

Звертаючись до професіоналів, які працюють з якісними сертифікованими матеріалами, клієнт гарантовано отримує якісно виконану роботу, результат якої збережеться на дуже довгий термін.

Використання рідкого акрилу для ремонту ванни зберігає час і береже комфорт мешканців квартири. Немає необхідності миритися з тривалим перебуванням майстрів, шумом інструментів, будівельним пилом і неприємними запахами. Реставрація сантехніки наливним акрилом — це простий, необтяжливий процес, який повинен бути завершений протягом 2-3 годин. Санвузол залишається чистим, обробка стін і підлоги не пошкоджується завдяки тому, що рідкий акрил наносять на встановлену ванну, не вдаючись до демонтажу.

Застосування рідкого акрилу для ремонту ванни — це гарантія безпеки для мешканців квартири. Продукція надійних виробників супроводжується сертифікатами міжнародних перевірок, документами, що підтверджують її відповідність необхідним стандартам якості і безпеки. Рідкий акрил не має запаху, а тому безпечний для майстра і для мешканців під час роботи з ним. У рідкому або застиглому стані, акрил не провокує алергічних реакцій і не несе ніякого шкодячи здоров’ю людини і навколишньому середовищу.