restvann.com.ua

Чому жовтіє ванна?

Чому жовтіє ванна?

Реставрація ванн відгуки
Пожовкла акрилова ванна?
емалеве покриття ванн

Білосніжний колір ванни створює враження чистоти, охайності, гігієнічності у всьому санвузлі. Непривабливі жовті плями, які можуть з’являтися на поверхні з різних причин, псують все враження від інтер’єру і надають навіть недавно оновленому виробу вид застарілого і зношеного. Причин для появи жовтизни на акриловому шарі ванни кілька, але всі вони виходять з неправильного застосування матеріалу і незнання технології роботи з ним.

1. Неправильний температурний режим

Ця проблема особливо актуальна в холодну пору року. Чавунні ванни, які покривають акрилом, мають температуру поверхні нижче, ніж температура повітря. На холодному виробі матеріал остигає, акрил опускається вниз, а затверджувач піднімається нагору, що і провокує появу жовтих плям, що локалізуються переважно на дні ванни.

Як запобігти цьому? Професійний майстер знає, що одним з важливих етапів реставрації ванни рідким акрилом є прогрів вироби. По-перше, це прискорить висихання матеріалу, а по-друге, виключить появу жовтих плям. Яким чином це робиться? Ванна наповнюється гарячою водою, щоб прогріти метал. Через деякий час воду зливають, а поверхня дуже ретельно висушують, тому що присутність вологи також може стати причиною появи жовтизни і навіть отслоек. Якщо температура повітря в санвузлі досить низька, не зайвим буде поставити обігрівач, щоб ванна не остигала так швидко.

2. Вибір матеріалу низької якості

Недосвідченому споживачеві важко зорієнтуватися в розмаїтті матеріалів для реставрації ванн методом наливу. Безліч виробників, різновидів, різна цінова політика — все це може збити з пантелику. Не женіться за дуже низькими цінами, вибирайте відомі, що зарекомендували себе бренди і поцікавтеся наявністю сертифікатів, що підтверджують якість та безпеку продукції.

3. Неякісне перемішування компонентів

Ця помилка характерна в тих випадках, коли реставрацію ванни намагаються провести власними силами, при цьому не виконуючи вимог, зазначених виробником в інструкції.

Одним з найважливіших умов приготування якісної робочої суміші є ретельне перемішування двох компонентів протягом зазначеного розробником часу. Погано розчинився в акрилі затверджувач проявляється неохайними жовтими плямами, а в майбутньому, швидше за все, вплине і на довговічність покриття

Уникнути цього можна, відповідально підійшовши до майбутньої роботи. Читання інструкції виробника і виконання всіх вимог — це запорука того, що гроші і час будуть витрачені не даремно.

4. Домішки у водопровідній воді

Часто жовтизна на поверхні ванни з’являється від неякісної водопровідної води, що містить велику кількість домішок, в тому числі іржі.

Для акрилу хорошої якості це не є проблемою, оскільки його гладка поверхня відштовхує будь-які забруднення і домішки. Тому ванну, відреставровану дійсно хорошим матеріалом, достатньо лише обполоснути і протерти ганчіркою, щоб вона знову стала ідеально білою.

Проиграть видео

Щоб оновлення чавунної ванни рідким акрилом вийшло якісним, естетично привабливим і довговічним, краще все-таки довірити цю справу професіоналові, який врахує всі тонкощі вибору матеріалу, зможе правильно його підготувати і не допустить помилок в процесі роботи. Досвідчений майстер, який працює з якісними матеріалами зможе перетворити санвузол і уникнути таких прикрих помилок, які призводять до появи жовтизни на поверхні акрилу.