restvann.com.ua

Бордюр для ванни

Бордюр для ванни

куточок для ванни restvann

В інтер’єрі ванної кімнати важливу роль відіграють незначні, на перший погляд, деталі. Одна з таких деталей — бордюр між ванною і стіною. Він не тільки робить вигляд кімнати закінченим, з’єднує обробку стін і ванну в єдине ціле, але і має важливе практичне призначення. Бортик перешкоджає попаданню води на підлогу, а значить, необхідний для того, щоб уникнути зайвої вогкості і появи грибка в санвузлі.

Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Щоб плінтус для ванни виконував свої функції, важливо правильно вибрати і встановити його. Неякісний матеріал і непрофесійний монтаж приводять до того, що бордюр нещільно прилягає і пропускає воду, швидко відклеюється, чорніє і стає причиною появи цвілі. Вибір плінтуса залежить від матеріалу встановленої ванни, оздоблення стін і етапу, на якому знаходиться ремонт в санвузлі. Майстри компанії «RestVann» порекомендують, що вибрати в кожному конкретному випадку і надійно встановлять бортик.

Пластиковий бордюр

Акриловий бортик RestVann

Бортик для ванни з пластика — найпоширеніший вибір для оформлення стиків. Він недорогий, легкий, простий в монтажі, лаконічний на вигляд і підходить до різних оздоблювальних матеріалів. Вибір таких бордюрів дуже широкий, але фахівці нашої компанії вважають за краще самі і рекомендують клієнтам продукцію перевірених європейських виробників. Їх висока якість пластика — гарантія довгої служби бортика. Такий матеріал не жовтіє, не тріскається і не кришиться, на відміну від більш дешевих аналогів.

Істотною перевагою буде наявність м’якого гумового краю на пластиковому плінтусі для ванни. Завдяки цьому він буде щільно прилягати до краю ванни і до стіни. Приклеєний на силіконовий герметик, пластиковий бордюр забезпечить надійний захист від просочування вологи.

Такий бортик підходить для монтажу на різні види поверхонь і ванн. У випадках, коли не підходять інші матеріали, пластик буде альтернативою. Наприклад, якщо в санвузлі встановлена ​​сталева або акрилова ванна, фахівці рекомендують застосовувати тільки пластиковий плінтус. Гнучкий матеріал здатний підлаштовуватися під зміну розмірів виробу, що відбувається під впливом високих і низьких температур.

Кахельний (керамічний) бордюр

Кахельну або керамічний плінтус для ванни являє собою окремі плитки-відливи, які кладуть на борт вироби. Гладкі, глянцеві елементи добре поєднуються з настінним кахлем і насиченим блиском емалі. Такий бордюр підходить не для всіх ванн. Майстри рекомендують його для санвузлів з виробами з чавуну і штучного каменю, що не розширюються під впливом високої температури.

Кахельну плінтус вибирають, виходячи з його зовнішніх характеристик. Глазур повинна бути глянсовою і однорідною, без сколів і шорсткостей. Варто перевірити не тільки кожну плитку окремо, але і порівняти відтінки всіх елементів між собою, щоб переконатися, що вони збігаються. Ширина бордюру підбирається в залежності від ширини зазору між ванною і стіною. Довжина плиток, як правило, становить 20 або 25 см. Їх підбирають або по довжині настінної плитки, викладаючи таким чином, щоб збігалися міжплиточних шви, або виходячи з довжини бортика, щоб довелося якомога менше різати.

Кольоровий акриловий куток для ванни

Акриловий бордюр

ПВХ куток для ванни

Одне з кращих рішень завдяки бездоганному зовнішньому вигляду і функціональності. Такі бордюри відливають з рідкого полімерного матеріалу і не мають пустот і порожнин всередині, на відміну від пластикового плінтуса. Це виключає можливість затікання вологи всередину і розвитку цвілі. Акриловий бордюр випускається в різних розмірах, широка лінійка конфігурацій дозволяє закривати зазори будь-якої ширини. Це єдиний вид плінтусів, який підходить для ванн нестандартних форм, а також для нерівних стін. Акрил, нагрітий будівельним феном, можна згинати під різними кутами. Завдяки цьому такі бортики не вимагають додаткової фурнітури і монтуються без швів разом з’єднання.

Акриловий плінтус простий в догляді і надовго зберігає свій початковий вигляд. Його поверхня не змінює колір і не покривається пліснявою, оскільки на матеріалі немає часу і суперечкам ніде розвиватися. Ідеальне прилягання до ванни і до стіни виключає навіть мінімальне протікання вологи.

Акриловий бортик найкраще підходить для ванн з такого ж матеріалу, а також для чавунних, відреставрованих рідким акрилом. Завдяки однаковою фактурою виріб з бордюром виглядає як відлите цілком. Ціна плінтуса з акрилу вище, ніж з інших матеріалів, але термін його служби і естетика зовнішнього вигляду виправдовують

Самоклейна бордюрна стрічка

Така стрічка продається у вигляді рулонів і позиціонується, як матеріал для легкого і швидкого ремонту своїми руками. Зі зворотного боку на неї нанесені дві клейкі смуги, закриті захисною плівкою. Перед приклеюванням цю плівку знімають, а потім поєднують одну клейку смугу з бортом ванни і іншу — зі стіною.

Процес дійсно дуже простий і швидкий, але і результат буде досить нетривалий. Стрічка не прилягає до нерівностей стіни і до міжплиткових швах, а значить не забезпечує достатнього захисту від вологи. Клейкий шар досить швидко руйнується, і стрічка відривається. Зовнішній же вид такого матеріалу псується ще швидше — стає сірим, покривається пліснявою і не відмивається.

Акриловий бортик

Наливний акриловий куточок для ванни від протікання

Акрил — найкращий матеріал для ванної кімнати завдяки своїй довговічності і гігієнічності. Створити ідеальний за всіма параметрами куточок можна з рідкого акрилу. Цей матеріал запаює стик між ванною і стіною, створюючи єдине ціле. Плінтуса як такого в цьому випадку не буде — залишається лише ідеально рівна площина бортика, щільно прилягає до стіни.

Завдяки такому оформленню бордюру вирішуються всі проблеми, часто з’являються в цій зоні. Не буває цвілі, бруду, грибка, протікання. Такий куточок не може відклеїтися, потріскатися або зруйнуватися.

Вартість послуги «Наливна акриловий куточок в ванну» в компанії «RestVann» становить від 150грн.

покрити чавунну ванну акрилом

Наливний акриловий куточок створюють під час реставрації ванни рідким акрилом. У процесі роботи майстер створює і бортик, і нове покриття поверхні ванни. Таке рішення підходить для будь-якого інтер’єру і матеріалу стін завдяки акуратному лаконічному увазі.

Компанія «RestVann» займається перетворенням санвузлів, використовуючи кращі матеріали і навички професійних майстрів. Наші фахівці виконують будь-які роботи: встановлюють і реставрують ванни, підбирають і монтують бордюри, які підходять до інтер’єру, матеріалу обробки стін і сантехніці. Завдяки бездоганній якості виконання наші плінтуси надовго зберігають естетичний вигляд, захищають від протікань води і від освіти цвілі. Крім функціональності і довговічності, наші бордюри надають інтер’єру ванни завершеність, стають тим самим фінальним штрихом, важливим для сприйняття всього інтер’єру.