restvann.com.ua

Акрил 8-ми годинний

Швидкість будь-якого ремонту дуже важлива для клієнта, особливо, якщо роботи проводяться в житловій квартирі. Стосується це і реставрації ванни, адже все відчувають щоденну потребу в гігієнічних процедурах. Оновлення емалі за допомогою рідкого акрилу — дуже затребуваний вид ремонту, адже він відновлює поверхню ванн і душових піддонів, не вимагаючи демонтажу і віднімаючи трохи часу.

Наливна ванна

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Рідкий акрил — матеріал з відмінними робочими характеристиками, який залишив далеко позаду всі інші засоби і способи оновлення ванн. Довговічність, ефективність для найскладніших поверхонь, естетична привабливість покриття і доступність — його властивості, які дуже важливі для якісного сучасного ремонту.

Ще одна важлива характеристика акрилу — простота роботи і швидкість висихання. Ці показники економлять час і майстру, і клієнтові.

Спочатку час повного висихання рідкого акрилу становило близько 48 годин, що значно швидше, ніж висихання епоксидної емалі. Популярність наливної акрилу для реставрації ванн дозволила виробникам продовжити розробки та вдосконалити матеріал, не тільки поліпшивши його робочі характеристики, а й істотно знизивши час його висихання.

Рідкий акрил 8 годин — це інноваційний матеріал для ремонту ванн з рекордно коротким часом повного затвердіння. Такий термін висихання поверхні можливий при нормальній температурі повітря в приміщенні і за умови правильної підготовки вироби до нанесення матеріалу. Немаловажним є той факт, що прискорене час висихання не впливає на показники адгезії рідкого акрилу. Міцна зчіпка з різними типами поверхонь залишається важливим його перевагою незалежно від швидкості затвердіння, а значить, відреставроване виріб збереже свій зовнішній вигляд і властивості на тривалий термін.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн

Приклади робіт з реставрації ванн Фото

Відгуки

реставрація ванни відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско Перевірений відгук 25.06.2020

Читати більше відгуків
відновлення ванни відгук

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва Перевірений відгук 05.07.2020

Читати більше відгуків
Відновлення ванни відгук

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова Перевірений відгук 19.09.2020

Читати більше відгуків
Проиграть видео

Майстри з реставрації ванн

Досвідченний майстер з реставрації ванн

Олексій

Досвід з 2013 року

Київ і Київська область

майстер-сантехнік з ремонту ванни

Олександр

Досвід з 2011 року

Київ і Київська область

Досвідченний майстер з відновлення ванн

Михайло

Досвід з 2007 року

Київ і Київська область

Швидкосохнучий акрил вимагає професійного підходу, оскільки матеріал починає густіти швидше, вимагаючи від майстра чітких, вивірених рухів. Ідеальна поверхня ванни, якій можна буде користуватися вже через кілька годин — це робота для професіонала, який розуміє особливості роботи з різними типами матеріалів. Майстри компанії «RestVann» рекомендують рідкий акрил з часом висихання 8 годин для максимально швидкого, якісного та довговічного поновлення сантехніки.