restvann.com.ua

Реставрація ванн в Голосіївському районі

Якщо ступінь зношеності емалі більше не дозволяє користуватися ванною, а покупка нової поки не входить в плани, найкращим виходом із ситуації буде реставрація рідким акрилом в Голосіївському районі.

Залишити заявку на безкоштовний виїзд майстра

Ванна — це центр всього інтер’єру, саме на неї припадає максимум уваги, тому її стан і зовнішній вигляд визначають загальне враження від кімнати. Якщо на поверхні утворився незмивний наліт, з’явилися плями і тріщини, видніються відколи на ванні і подряпини, то прийшов час її реставрації. Протягом довгого періоду її робили за допомогою епоксидної емалі, але результат робіт опинявся неідеальним і недовговічним. Все змінилося з появою технології покриття рідким акрилом. З цим матеріалом можна привести в порядок навіть ті вироби, які виглядають остаточно зіпсованими і відслужили своє.
Покриття ванни рідким акрилом відбувається на заздалегідь підготовлену поверхню. При цьому під час роботи майстер наносить матеріал не пензлем або валиком, а методом наливу. Це принципова відмінність від покриття іншими матеріалами забезпечує поверхні ідеальну гладкість без борозен, пористості і ворсу, який може залишатися від кистей і валиків. Формула рідкого акрилу розроблена таким чином, щоб досягати гладкою і рівній поверхні без використання інструментів. Він текучий і пластичний, але при цьому щільний і добре пігментований, що дозволяє йому рівно розподілятися, заповнювати всі дефекти на ванні і повністю перекривати будь-які зміни кольору і плями.
Часто задавані питання

На українському ринку послуг з реставрації ванн існують матеріали як імпортних, так і вітчизняних марок рідкого акрилу. Абсолютно весь асортимент наливної акрилу представлений вітчизняними виробниками з використанням імпортних компонентів. У цьому можна переконається ознайомившись з описом на упаковці (банку) матеріалу.

Повний розрахунок вартості послуг з реставрації ванни обмовляється перед початком роботи. По завершенню, ви приймаєте роботу, підписується акт прийому-передачі, договір, і потім проводиться оплата. До оплати приймаються готівкові, також можливий переклад онлайн (ПриватБанк).

Наша компанія «RestVann» надає офіційну гарантію на всі види здійснюваних робіт: Покраска ванни — 2 роки, Наливна ванна — 3 роки, Акриловий вкладиш в ванну гарантія на 10 років. Термін служби відреставрованої ванни складає: Покраска ванни — до 3 років, Наливна ванна — до 5 років, Акриловий вкладиш прослужить до 30 років, так я це є нова ванна-вставка. Але це, при правильному використанні.

Весь процес підготовки і покриття ванни рідким акрилом займає по часу в районі 2-3х годин (в залежності від складності робіт до 5-ти). Час повного висихання матеріалу — від 24 до 72 годин. В процесі роботи й наступному застиганні матеріалу, запаху немає.

Наливна ванна зі знижкою до 30%!

Наливна ванна
від 1900 ₴

Акриловий вкладиш
від 5800 ₴

Емалювання ванни
від 1400 ₴

Наші додаткові послуги

Послуга
Вартість
Якщо ванна раніше емальовані (зняття фарби)
від 250грн
Демонтаж пластикового сифона
від 150грн
Демонтаж чавунного / залізного сифона
від 300грн
Комплект нової обв’язки сифона з монтажем
від 700грн
Додавання колерної пасти
від 100грн
Абразивна зачистка ванни
від 100грн
Демонтаж акрилового вкладиша (ванна у ванну)
від 300грн
Акриловий куточок з монтажем
від 300грн
Акриловий вкладиш з установкою в Голосіївському районі
Емалювання ванни
Наливний спосіб
Акриловий вкладиш
Нова ванна
Термін експлуатації
до 2 років
до 5 років
до 30 років
В залежності від виробу
Вигляд — Нова Ванна
Ні
Ні
Так
Так
Наявність запаху
Присутній
Присутній
Відсутній
Відсутній
Демонтаж плитки
Не потребує
Не потребує
Не потребує
Необхідний
Ефект термосу
Не має
Не має
МАЄ
Не має
Скарги
Постійно
Інколи
Відсутні
В залежності від виробу
Робота займає
2-3 години
2-3 години
2-3 години
2-5 днів
Сім’я без ванни
до 3-х днів
1-2 доби
2-3 години
до 5 днів
Ціна
від 1400
від 1900
від 5800
Якісна — від 15,000грн
Думка фахівців
Відмовляємо
Якщо не стандарт
Рекомендуємо
Неоправдані витрати
Після реставрації ванна зберігає свій привабливий вигляд і приємну гладкість на весь період її експлуатації. Білий колір поверхні залишається однорідним, не покривається жовтим або сірим нальотом, плямами іржі і не змінює відтінок під впливом ультрафіолетових променів. На гладкій поверхні акрилу відсутні мікропори, завдяки чому частинки іржі, вапняний наліт і забруднення не відкладаються на покритті і не проникають всередину його структури.
Приклади робіт
Відгуки

Майстер приїхав вчасно, все роз’яснив, зняв всі наші сумніви. Аккуратно і ретельно виконав всі роботи і дав рекоменціі по догляду. Чудова робота, велике спасибі

Переваги: Пунктуальність, оперативність, акуратність, ввічливість

Недоліки: Не має

Євген Баско 25.06.2020

Читати більше відгуків

Все сподобалося з моменту звернення по телефону, оператор чемно і компетентно надала інформацію щодо вартості.

Переваги: Професійний підхід майстра

Недоліки: Не помітили

Ірина Андрієва 05.07.2020

Читати більше відгуків

Звернулася по допомогу в «RestVann», щоб виправили дефекти ванни. Відреагували швидко, зробили все на відмінно. Дуже дякую!

Переваги: Якість і швидкість виконання роботи

Недоліки: Не має

Анастасія Бикова 19.09.2020

Читати більше відгуків
Проиграть видео
Наші контакти в Голосіївському районі

Компанія «RestVann» в Голосіївському районі

Години роботи: ПН-ВС 08:00-23:00

Телефон: +38 068 411 77 97

Ел. пошта: restvanncomua@gmail.com

Кращі майстри місяця:
15693453

Олексій

Досвід з 2013 року

Київ і Київська область

САНТЕХНИК

Олександр

Досвід з 2011 року

Київ і Київська область

s

Михайло

Досвід з 2007 року

Київ і Київська область

Використовувати метод наливу можна на поверхні будь-якої сантехніки. Майстри компанії «RestVann» оновлюють ванни, раковини і душові піддони будь-яких розмірів, форм, конфігурацій. Матеріал ідеально розподіляється і надійно покриває поверхню з чавуну, акрилу, сталі, штучного каменю. Реставрація ванн в Голосіївському районі проводиться фахівцями компанії «RestVann» відповідно до суворим алгоритмом. Ми застосовуємо оригінальні матеріали від надійних і шанованих виробників, надаємо якісні послуги і тривалий гарантійний термін на всі роботи.